Zacznij korzystać z praktycznych funkcji głosowych Google. Możesz z łatwością odtwarzać muzykę zarówno w domu, jak i w podróży. Włączysz ulubione utwory, dostosujesz głośność i wyszukasz informacje o odtwarzanych utworach. Zaplanujesz też dzień, ustawisz alarmy i zyskasz kontrolę nad domowymi urządzeniami inteligentnymi. Aby zacząć, wystarczy powiedzieć „Hej, Google”.
Dlaczego warto używać Asystenta Google w produktach Bose?
Dzięki Asystentowi Google w produktach Bose możesz zadbać o to, by Twój dźwięk muzyki, podcastów i rozmów telefonicznych był głęboki i wyraźny. Asystent Google może pomagać Ci także za pośrednictwem wielu innych urządzeń — na przykład głośnika Google Home, Twojego telefonu oraz głośników, soundbarów i słuchawek Bose.
Asystent Google jest obecnie dostępny w głośnikach Bose Portable Smart Speaker, głośnikach Bose Smart Soundbar 700, słuchawkach Headphones 700 oraz w innych wybranych modelach słuchawek z redukcją hałasu, a także w urządzeniach do inteligentnego domu. Dowiedz się, jak skonfigurować Asystenta Google w inteligentnych głośnikach i słuchawkach.
Jakie możliwości daje Asystent Google w produktach Bose?
Gdy już aktywujesz Asystenta Google w swoich głośnikach i słuchawkach Bose, szybko odkryjesz, jak wiele nowych możliwości i funkcji ułatwiających codzienne życie jest teraz do Twojej dyspozycji. Poniżej opisaliśmy kilka z nich.
Dzięki połączeniu Asystenta Google z produktami Bose, możesz być zdalnym DJ-em. Wyobraź sobie, że przygotowujesz kolację i masz ochotę posłuchać muzyki. Lecz Twój głośnik Bose Smart Speaker 500 jest na drugim końcu pokoju. Nie musisz przerywać tego, co robisz, wystarczy, że powiesz: „Hej, Google, włącz moją playlistę do kolacji w Spotify”. Po kilku chwilach głośnik zacznie odtwarzać muzykę. To takie proste. Do sterowania muzyką, podcastami i radiem wystarczy kilka poleceń głosowych.
Uzyskiwanie odpowiedzi na pytania
Jeśli masz pytania, zadaj je Asystentowi Google. Wyobraź sobie, że jest ranek. Właśnie zastanawiasz się, w co się ubrać, a za oknem zbierają się chmury. Twój głośnik Bose Smart Soundbar jest w pobliżu. Wystarczy, że zapytasz: „Hej, Google, jaka jest pogoda?”. Asystent Google przedstawi Ci najbardziej aktualną prognozę pogody. Za pomocą swojego głosu możesz między innymi uzyskać najnowsze wiadomości i wyniki meczów, znaleźć drogę do każdego miejsca, wykonać obliczenia, a nawet przetłumaczyć tekst z obcego języka.
Planowanie dnia
Zacznij planować swój dzień za pomocą kilku prostych poleceń. Wyobraźmy sobie, że jesteś w pracy i masz na głowie słuchawki Bose Headphones 700. Nagle przypominasz sobie, że jutro są urodziny Twojego brata i chcesz zadzwonić do niego dzisiaj wieczorem. Wystarczy, że naciśniesz przycisk asystenta głosowego i powiesz: „Hej, Google, przypomnij mi, żebym zadzwonił(a) do Sławka o 20”. Asystent rozpozna każdą osobę w Twojej listy kontaktów lub każde miejsce zaznaczone na Mapach Google. Może także wykonywać dla Ciebie połączenia: „Hej, Google, zadzwoń do Sławka”. Asystent Google przydaje się także do zarządzania kalendarzem. Powiedz „Co jest w moim kalendarzu?” lub „Utwórz wydarzenie w [południe w poniedziałek]”, lub „Kiedy mam następne spotkanie?”. Możesz także tworzyć listy zakupów i ustawiać przypomnienia — wystarczy, że poprosisz o to Google.
* Asystent Google nie jest niedostępny we wszystkich wersjach językowych i krajach. Asystent Google nie jest dostępny dla użytkowników systemu iOS posiadających słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700, Bose Noise Cancelling Headphones 700 z etui z ładowarką, Bose Noise Cancelling Headphones 700 UC, QuietComfort® 35 wireless headphones II oraz Bose QuietComfort® 35 II Gaming Headset.